Bayraklı Satılık Ofis

Bayraklı Satılık Ofis

Bayraklı Satılık Ofis fırsatlarından yararlanmanın tam zamanı

Bayraklı’da uzayan boy boy gökdelenler, Bayraklı’nın İzmir’in en değerli ilçelerinden biri olmasını sağladı. Ayrıca yeni adliye binası ve kentsel dönüşüm projeleri Bayraklı’nın eskiyen yüzünü çağa uyduran önemli nedenler arasında yer alıyor.

Karşıyaka’nın bir beldesiyken, hızla gelişip kocaman bir ilçe olan Bayraklı, son dönemlerde aldığı yatırımlarla, İzmir’in yeni iş ve ekonomi merkezi oldu. Folkart Towers, Mistral, Türkiye İş Bankası’nın hızla ilerleyen iş ve yaşam merkezi Bayraklı’ya artı değer sağlayan projelerden sadece bir kaçı. Sizler de işyerinizin, İzmir’in modern iş merkezi olan Bayraklı’da bulunmasını istiyorsanız, Bayraklı satılık ofis fırsatlarımıza göz atın. Hayallerinizdeki yatırımdan çok daha fazlasını First Class Gayrimenkul ile gerçekleştirin.

Bayraklı satılık ofis avantajları son dönemde iş kurmak isteyenler tarafından sıklıkla araştırılan konular arasında yer alıyor.  Büyük markalar ile aynı noktada yer almak ve tüm merkezlere yakın bir işyeri sahibi olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. 

Detaylı Arama İçin Tıklayınız